Fotenie

Teší ma, že ste sa dostali až sem a čítate tieto riadky. Tým pádom predpokladám, že hľadáte nejaké tie podrobnosti a ďaľšie informácie. Napríklad to, že ako to u mňa prebieha, čo očakávať, čo si treba priniesť, čo viem ponúknuť a zabezpečiť ja. Jednoducho vám tu rozpíšem ako sa u mňa veci majú.

Aký je postup?

Ako sa ku mne objednať na fotenie? Prvý krok je práve na vás. Najlepšie z vašej strany by bolo, keby ste mi priamo v prvej správe uviedli zopár informácií a podrobností. O aké fotenie konkrétne máte záujem? Či by sa fotilo v rámci Bratislavy alebo by som mala pricestovať ja niekam za vami? 

Ak máte nejakú predstavu, tak mi kľudne môžete do prílohy poslať aj zopár fotiek ako inšpiráciu alebo mi to kľudne môžete aj slovami rozpísať. Následne vám pošlem cenovú ponuku vo forme fotobalíčka priamo na mieru pre vás. Snažím sa vždy prispôsobiť cenu každému individuálne, aby ste neplatili za niečo, o čo záujem nemáte.

V prípade, že budete potrebovať pomôcť s výberom vhodného oblečenia na fotenie, tak som k dispozícii a samozrejme rada pomôžem, poradím a všetko doladíme.

Ideálne je rezervovať si termín u mňa aspoň 1-3 mesiace vopred. Niekedy sa mi niečo na poslednú chvíľku uvoľní, takže občas ponúkam aj last minute termíny. V prípade záujmu o svadobné fotenie ma kontaktujte prosím ohľadom dostupnosti vášho termínu priamo do mailu. 

Veľmi sa teším na stretnutie, na to čo spolu vymyslíme a vytvoríme.